David Benioff ve D.B. Weiss'in yeni dizisi 3 Cisim Problemi 21 Mart'ta Netflix'te!

David Benioff ve D.B. Weiss'in yeni dizisi 3 Cisim Problemi 21 Mart'ta Netflix'te!
Game of Thrones'un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss'in yeni dizisi 3 Cisim Problemi (3 Body Problem) 21 Mart'ta Netflix'te başlıyor.

1960'larda Çin'de genç bir kadının aldığı önemli bir karar, uzayı ve zamanı aşarak günümüzdeki bir grup bilim insanında yankısını bulur. Beş eski çalışma arkadaşı, doğa kanunlarının gözlerinin önünde altüst olmasıyla insanlık tarihinin en büyük tehdidine karşı koymak için yeniden bir araya gelir.

2020'den beri hazırlıkları devam eden dizinin kadrosunda Jovan Adepo, John Bradley, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong, Jonathan Pryce, Rosalind Chao, Ben Schnetzer, Eve Ridley yer alıyor.

Benioff ve Weiss ile birlikte diziyi hazırlayan Alexander Woo (The Terror: Infamy, True Blood), baş yapımcı ve senarist olarak görev yapıyor. Oscar adayı yönetmen Derek Tsang (Better Days) daha sonra duyurulacak diğer isimlerle birlikte dizinin yönetmenliğini üstleniyor. Projede üç isme baş yapımcı olarak Rian Johnson, Brad Pitt ve Ram Bergman da eşlik ediyor.

Yayınlanan özel videoyu aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER