Apple'ın Godzilla dizisi Monarch: Legacy of Monsters'ın tanıtım videosu ve posteri yayınlandı

Apple'ın Godzilla dizisi Monarch: Legacy of Monsters'ın tanıtım videosu ve posteri yayınlandı
Apple TV+
Apple'ın Godzilla dizisi Monarch: Legacy of Monsters'ın tanıtım videosu ve posteri yayınlandı.

Legendary Television'ın yapımını üstlendiği, oyuncularla çekilen dizinin hikayesi Monsterverse'te geçiyor. Godzilla ve Titanlar arasındaki savaşın ardından, canavarların gerçek olduğunun kabul edildiği yeni gerçeklikte San Fransisco'lu bir ailenin yolculuğu onları gömülmüş sıralara ve Monarch adıyla bilinen gizli bir organizasyona götürecek. Gizli bir devlet birimi olan Monarch'ın amacı Godzilla ve diğer Titanlar'ın varlığını örtbas etmek ve dünyayı onlardan korumak.

Yeni dizinin kadrosunda usta aktör Kurt Russell ve kendisi gibi oyuncu olan oğlu Wyatt Russell'ın yanı sıra Anna Sawai, Ren Watabe, Kiersey Clemons, Joe Tippett ve Elisa Lasowski de yer alıyor. Chris Black ve Matt Fraction'ın hazırladığı projede Black showrunner olarak da görev alıyor. Godzilla'nın haklarına sahip olan Toho Co. Ltd., karakteri dizi için Legendary'ye lisansladı ve projede yapımcı olarak yer alıyor.

Monarch: Legacy of Monsters, ilk iki bölümüyle 17 Kasım'da başlayacak. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER