Yaratılan dizisi 20 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te!

Yaratılan dizisi 20 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te!
“Ben yaşattım veyahut bir canavar yarattım.”
 
Netflix, Frankenstein’dan esinlenen hikayesi ve görsel dünyasıyla merak uyandıran, usta yönetmen Çağan Irmak’ın uzun yıllardır hayalini kurduğu Yaratılan dizisinden yeni tanıtım ve görseller paylaştı.
 
Zamanlarına aykırı düşen, insanlığa şifa, hastalıklara çare bulmak için evrenin sırlarını arayan iki hekimin çıktıkları beklenmedik yolculuk, 20 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.
 
Yaratılan Hakkında:
 
Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde Bursa’dan İstanbul’a uzanan bu epik öyküde Yaratılan, insanoğlunun en temel sorularından biri olan “ölüm ve sonrasına” odaklanıyor. Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekası bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir. İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER