David Lynch 'son kararım' dedi, Twin Peaks muamması çözüldü!

David Lynch 'son kararım' dedi, Twin Peaks muamması çözüldü!
Kült dizi Twin Peaks’in 9 bölümlük 3. sezonuyla Showtime ekranlarına döneceği aylar önce açıklanmıştı. Hikayenin günümüzde geçen devamı niteliği taşıyacak dizinin tüm bölümlerini David Lynch yönetecek ve dizinin finalinin 25. yıldönümü olan 2016’da yayınlanacaktı. Ancak daha sonra işin rengi değişti. Nisan ayının ilk haftasında David Lynch, şahsi Twitter hesabından paylaşmış olduğu güncellemelerle Twin Peaks kadrosunda yer almayacağını şöyle duyurmuştu.

“16 aylık görüşme sürecinin ardından senaryo için olması gerektiğini düşündüğüm miktarda para teklifinde bulunmadıkları için projede yer almayacağım. Bu hafta sonu oyuncuları teker teker arayıp diziyi yönetmeyeceğimi söyledim. Twin Peaks yine de ShowTime’da ekranlara gelecek tabii. Twin Peaks dünyasını çok seviyordum, keşke her şey daha farklı olsaydı.”

Showtime’ın da Lynch’in bu açıklamalarına karşı cevabı gecikmedi ve TheWrap.com’a bir beyanatta bulundu:

“David Lynch’in bugün yapmış olduğu açıklamalardan dolayı çok üzgünüz. David ve menajeriyle anlaşamadığımız noktaları çözüme kavuşturacağıma inanıyorduk. ShowTime ekibi olarak biz de Twin Peaks dünyasını çok seviyoruz. Diziyi tüm ihtişamıyla, özellikle de yaratıcıları David Lynch ve Mark Frost’la birlikte geri döndürmeyi umuyoruz.”

Şimdi Twin Peaks muammasında gelinen son noktayı dün yine David Lynch açıkladı.
Bu tweetin hemen ardından ShowTime da bir açıklama yaptı.Dileriz, Twin Peaks hayranlarının yüreğini ağzına getiren, mutlu eden bu açıklamalar son olur ve bir dahaki sefere dizinin pilot bölümünden kareler duyururuz.

Twin Peaks nedir" diyenler için Selin Akgül'ün şahane derlemesi emrinizde, okuyunuz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER