Nicole Kidman, Lioness dizisinin kadrosuna katıldı

Nicole Kidman, Lioness dizisinin kadrosuna katıldı
Nicole Kidman'dan bir dizi projesi daha geliyor. Variety'nin haberine göre oyuncu, Lioness adlı yeni bir dramanın kadrosuna katıldı.

Şubat 2022'de duyurulan dizi, dijital platformlardan Paramount+'ta yayınlanacak. Gerçek hayattaki bir CIA programına dayanan ve örgütü içeriden yıkmak için bir teröristin kızıyla arkadaş olmak üzere göreve atanan bir denizciyi konu alan yeni diziyi Taylor Sheridan (Yellowstone, 1883) hazırlıyor.

Kadrosunda Zoe Saldaña, Laysla De Oliveira, Jill Wagner, Dave Annable, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Hannah Love Lanier, Stephanie Nur ve Jonah Wharton da bulunuyor.

Saldana, dünyanın en tehlikeli teröristlerine suikast düzenlemek için çalışan gizli kadın ajanları eğitmek, yönetmek ve yönlendirmekle görevli, CIA’in Lioness adlı programının istasyon şefi Joe'yu canlandıracak. Bahsi geçen denizci Cruz Manuelos'a Laysla De Oliveira hayat verecek. Dizide yönetici yapımcı olarak da bulunan Kidman ise aynı anda eş, akıl hocası ve CIA'de yüksek rütbeli bir süpervizor olmaya çalışan Kaitlyn Meade'i oynayacak.
 
The Hours'taki rolüyle Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödülü kazanan Nicole Kidman, daha önce Moulin Rouge, Rabbit Hole, Lion ve Being the Ricardos filmleriyle de Oscar'a aday oldu. Birkaç yıldır TV'nin de aranan ismi haline gelen oyuncu, Big Little Lies dizisiyle Altın Küre ve Emmy kazandı. The Undoing ve Nine Perfect Strangers dizilerinde de başrolde yer aldı.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER