Taylor Sheridan’dan iki dizi daha geliyor: Land Man & Lioness

Taylor Sheridan’dan iki dizi daha geliyor: Land Man & Lioness
Taylor Sheridan, Paramount'a kök salmaya devam ediyor. Yellowstone, 1883 ve Mayor of Kingstown dizilerini hazırlayan Sheridan'ın sorumlu olduğu iki dizi daha duyuruldu.

** Lioness:

Zoe Saldana'nın başrolünde yer aldığı dizinin yönetici yapımcılarının arasında Nicole Kidman da bulunuyor.

Gerçek hayattan bir CIA programına dayanan ve örgütü içeriden yıkmak için bir teröristin kızıyla arkadaş olmak için göreve atanan bir denizciyi konu alan dizide Saldana, dünyanın en tehlikeli teröristlerine suikast düzenlemek için çalışan gizli kadın ajanları eğitmek, yönetmek ve yönlendirmekle görevli, CIA’in Lioness adlı programının istasyon şefi Joe'yu canlandıracak.

** Land Man:

Oscar ödüllü aktör Billy Bob Thornton’un başrolünde yer aldığı dizi, popüler podcast Boomtown’dan esinleniyor ve Batı Teksas’ın petrol kuleleri dünyasında modern bir servet arama hikayesi anlatılacak. Yapımına 2023’te başlanacak.

Dizi, iklimi, ekonomiyi ve jeopolitiği şekillendirecek kadar büyük bir patlamayı körükleyen petrol işçileriyle milyarderlerin yukarıdakiler-aşağıdakiler hikayesini konu alacak. Thornton, bir petrol şirketi için kriz yöneticisi olarak çalışan bir adamı canlandıracak. 

Sheridan'ın Paramount için hazırladığı Sylvester Stallone'li Tulsa King dizisinin ve Yellowstone'un uzantılarından 6666'in hazırlıkları ise devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER