Sylvester Stallone, Kansas City dizisinin başrolünü üstlendi

Sylvester Stallone, Kansas City dizisinin başrolünü üstlendi
Usta aktör Sylvester Stallone, Kansas City dizisinin kadrosuna katıldı. Rocky ve Expendables serileriyle bilinen ve son olarak This is Us dizisine konuk olan Oscar ödüllü aktör, böylece kariyerinin ilk dizi başrolünü üstlendi. 

Dijital platformlardan Paramount+'ta yayınlanacak diziyi Taylor Sheridan ve Terence Winter (The Sopranos, Boardwalk Empire) hazırlayacak. New York'ta yaşayan İtalyan bir mafya adamı yer değiştirmek zorunda kalarak Kansas City'ye yerleşecek. Modern zamanda geçecek hikayede Sal, mafya ailesini burada yeniden kurmakla uğraşırken güç yolunda takip edecek şaşırtıcı ve beklenmedik kişiyle bir araya gelecek.

ViacomCBS'e bağlı kanallardan Paramount Network'e Yellowstone'u hazırlayan Sheridan, Paramount+ için uzantısı 1883'yi ve Jeremy Renner'lı Mayor of Kingstown'ı da hazırlıyor. Dizinin yapımını Sheridan'ın diğer dizilerinin yapımını da üstlenen 101 Studios'la birlikte MTV Entertainment Studios hazırlayacak. Sal'a hayat verecek Stallone, projede yönetici yapımcı olarak da yer alacak. Sylvester Stallone'nin film projeleri arasında The Expendables 4 ve Guardians of the Galaxy 3 de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER