HBO Max'in Penguen dizisinin başrolünü Colin Farrell üstlendi

HBO Max'in Penguen dizisinin başrolünü Colin Farrell üstlendi
HBO Max'in Penguen dizisinden yeni bir haber geldi.

Batman'in düşmanlarından Penguin'i konu alan yeni bir dizi için hazırlıklara başlandığını Eylül ayında duyurmuştuk. Robert Pattinson'ın başrolünde yer aldığı The Batman filminin uzantısı olarak hazırlanacak dizi HBO Max'te yayınlanacak ve Oswald Chesterfield Cobblepot ismiyle de tanınan açıkgöz çete lideri Penguin'in yükselişini konu alacak. Variety'nin yeni haberine göre filmde Penguin'i canlandıran Colin Farrell, dizide de rol almak üzere anlaşmayı imzaladı.

Yeni dizinin yapımcıları arasında filmi hazırlayan Dylan Clark ve Matt Reeves de bulunuyor. Yapımını 6th and Idaho, Dylan Clark Productions, DC Entertainment ve Warner Bros. Television üstleniyor. 

Penguin karakterini Batman Returns filminde Danny DeVito, Gotham dizisinde Robin Lord Taylor canlandırdı. HBO Max, yine The Batman'in uzantısı olan ve Gotham P.D.'yi konu alan bir diğer dizi projesinin hazırlıklarına da devam ediyor. Ayrıca J.J. Abrams yapımcılığında Madame X ve Constantine dizileri de hazırlanıyor. Bruce Wayne'in suçla olan savaşının 2. yılında geçecek The Batman filmi ise Mart 2022'de vizyona girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER