HBO Max, Penguin dizisi için hazırlıklara başladı

HBO Max, Penguin dizisi için hazırlıklara başladı
HBO Max, DC Universe'e ağırlık vermeye devam ediyor.

Deadline'ın haberine göre Batman'in düşmanlarından Penguin'i konu alan yeni bir dizi için hazırlıklara başlandı. Robert Pattinson'ın başrolünde yer aldığı The Batman filminin uzantısı olarak hazırlanacak dizinin yapımcıları arasında filmi hazırlayan Dylan Clark ve Matt Reeves de bulunuyor. Yapımını 6th and Idaho, Dylan Clark Productions, DC Entertainment ve Warner Bros. Television üstleniyor.

Dizi projesi Oswald Chesterfield Cobblepot ismiyle de tanınan açıkgöz çete lideri Penguin'in yükselişini konu alacak. The Batman'de makyajın da katkısıyla rolü canlandıran Colin Farrell'ın dizide yer alıp almayacağı ise şimdilik kesin değil. Mart 2022'de vizyona gelmesi planlanan The Batman filmi Bruce Wayne'in suçla olan savaşının 2. yılında geçecek.

Penguin karakterini Batman Returns filminde Danny DeVito, Gotham dizisinde Robin Lord Taylor canlandırdı. HBO Max, yine The Batman'in uzantısı olan ve Gotham P.D.'yi konu alan bir diğer dizi projesinin hazırlıklarına da devam ediyor. Ayrıca J.J. Abrams yapımcılığında Madame X ve Constantine dizileri de hazırlanıyor.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER