Benedict Cumberbatch, Netflix'in Eric dizisinin kadrosunda!

Benedict Cumberbatch, Netflix'in Eric dizisinin kadrosunda!
Benedict Cumberbatch'in yeni dizi projesi belli oldu. Variety'nin haberine göre oyuncu, Netflix'te ekrana gelmesi için hazırlanan mini dizi Eric'in kadrosuna katılmak üzere görüşmelerini tamamlamak üzere.

Abi Morgan'ın (The Houe, The Iron Lady) hazırladığı dizinin bölümlerini Lucy Forbes (The End of the F***ing World, This Is Going to Hurt) yönetecek.  Sezonu 6 bölümden oluşan dizinin hikayesi 1980'li yılların New York'unda geçiyor. Kukla yapımıyla uğraşan ve ABD'nin en popüler şovunda kukla ustası olarak yer alan Vincent Sullivan'ın hayatı oğlu Edgar kaybolduğunda parçalanmaya başlar. Evsiz kalan ve madde bağımlısı olan Vincent, oğlunu ve evinin yolunu bulmanın tek arkadaşı kukla Eric'ten geçtiğini keşfediyor.

TV'de Sherlock dizisiyle bilinen Cumberbatch, mini dizi Patrick Melrose'la da Emmy adaylığı kazandı. The Imitation Game ve The Power of the Dog filmleriyle iki kez Oscar adaylığı alan oyuncu, eski KGB ajanı Alexander Litvinenko'yu canlandıracağı HBO dizisi Londongrad'in kadrosunda da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER