Stephen Amell yeniden Oliver Queen oluyor!

Stephen Amell yeniden Oliver Queen oluyor!
The Flash dizisi final sezonu öncesi önemli bir ismi daha kadrosuna kattı.

The CW'nun DC Comics evreninde Oliver Queen'e hayat veren Stephen Amell, rolüne geri dönüyor. 8 sezon boyunca Arrow'da rol alan oyuncu, Ocak 2020'de yayınlanan final bölümüyle veda etmişti. Amell, The Flash'ın 9. sezonunun 9. bölümüne konuk olacak. Aynı bölümde  David Ramsey (John Diggle), Keiynan Lonsdale (Wally West) ve Sendhil Ramamurthy (Dr. Ramsey Rosso/Bloodwork) de rol alacak. Bölümü yöneten isim ise dizide Caitlin'i canlandıran Danielle Panabaker olacak.

Oliver Queen karakterinin diziye nasıl döneceği ise şimdilik bilinmiyor. 9. sezon, geçtiğimiz sezon finalindeki Reverse Flash zaferinden bir hafta sonra başlayacak. Ölümcül bir grup yeni tehdit olarak ortaya çıktığında ekip, bir kez daha imkansızı başarmak üzere kolları sıvayacak ve Central City'yi son yine kurtarmak üzere sınırları tekrar zorlayacak.

Sezonda Batwoman'ın başrolü Javicia Leslie ve Supergirl'de Nia Nal/Dreamer karakterini canlandıran Nicole Maines de rol alıyor. Leslie'nin farklı bir karakterle ekrana gelmesi bekleniyor. The Flash'ın final sezonu 8 Şubat'ta başlıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER