The Flash'ın final sezonunun kadrosu genişliyor

The Flash'ın final sezonunun kadrosu genişliyor
The Flash'ın final sezonunun kadrosu genişliyor.

8 Şubat'ta başlayacak olan 9. sezonda David Ramsey, Keiynan Lonsdale ve Sendhil Ramamurthy de rol alacak. Üç oyuncu 13 bölüm sürecek sezonun 9. bölümüne konuk olacak.

The CW'nun DC Comics evreninin bir parçası olan oyunculardan David Ramsey, Arrow'un ana karakterlerinden John Diggle'ı canlandırdı. Oyuncu, başladığından beri The Flash'ın 10 bölümünde rol aldı. The Flash'ın bir parçası olan ve ilk kez 2. sezonda katılan Lonsdale, Wally West karakteriyle 45 bölümde yer aldı. Ramamurthy ise Ramsey Rosso/Blood Work karakteriyle 6. sezonda 9 bölümde oynadı.

9. sezon, geçtiğimiz sezon finalindeki Reverse Flash yenilgisinden bir hafta sonra başlayacak. Ölümcül bir grup yeni tehdit olarak ortaya çıktığında ekip bir kez daha imkansızı başarmak üzere kolları sıvayacak ve Central City'yi son bir kez daha kurtarmak üzere sınırları yine zorlayacak.

Sezonda Batwoman'ın başrolü Javicia Leslie ve Supergirl'de Nia Nal/Dreamer karakterini canlandıran Nicole Maines de rol alıyor. Leslie'nin farklı bir karakterle ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER