The Witcher: Blood Origin 25 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!

The Witcher: Blood Origin 25 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!
The Witcher'ın uzantı dizisi The Witcher: Blood Origin'in resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi, 25 Aralık'ta Netflix Türkiye'de olacak.

Sophia Brown, Laurence O’Fuarain ve Michelle Yeoh'un başrollerinde yer aldığı The Witcher: Blood Origin'in kadrosunda Minnie Driver, Mirren Mack, Lenny Henry, Jacob Collins Levy, Lizzie Annis, Huw Novelli, Francesca Mills, Amy Murray, Nathaniel Curtis, Zach Wyatt ve Dylan Moran da yer alıyor.

Geralt, Yennefer ve Ciri’den 1200 yıl önce elflerin dünyasında geçen The Witcher: Blood Origin zamana yenik düşmüş bir hikâyeyi, ilk Witcher prototipinin yaratılmasını anlatıyor. Ayrıca canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünyaya dönüştüğü, dönüm noktası niteliğindeki "Kürelerin Birleşimi"ne yol açan olaylar da gözler önüne seriliyor.

6 bölümlük mini dizinin sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor. Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films'ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, dizi için gelen posterleri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER