Lily Collins, Amazon'un The Accomplice dizisinin kadrosuna da katıldı

Lily Collins, Amazon'un The Accomplice dizisinin kadrosuna da katıldı
Lily Collins'ten bir dizi projesi daha geliyor. Netflix'in Emily in Paris dizisinde rol alan oyuncu, Variety'nin haberine göre Amazon'da ekrana gelmesi için hazırlanan "The Accomplice"in kadrosuna da katıldı.

Üniversite zamanı en iyi arkadaş olan Luna Grey ve Owen Mann, yakın çevrelerindeki açıklanamayan bir ölüm nedeniyle sonsuza kadar birbirlerine bağlanırlar. Owen'ın eşi öldürüldüğünde ise hayatları bir kez daha alt üst olur. The Accomplice, ortak geçmişin gücünü, bir arada kalmanın neye mal olduğunu ve sizi gerçekten tanıyan kişiyi ne kadar tanıdığınızı merak etmeye başlamanıza nelerin sebep olduğunu sorguluyor.

Lisa Lutz'ın romanından esinlenen diziyi Olivia Milch (Ocean’s Eight, Dude”) uyarlıyor. Amazon Studios yapımını üstleniyor. Dylan Clark ve Brian Williams'la (Dylan Clark Productions) birlikte Collins, eşi Charlie McDowell ve Alex Orlovsky yönetici yapımcı olarak görev alıyor.

Les Misérables ve Amazon'un dizisi The Last Tycoon'da da rol alan Lily Collins'in kariyerinde Windfall, Mank, Tolkien, Okja, The Blind Side, The English Teacher ve Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile gibi yapımlar da bulunuyor. Collins, eşi McDowell ve Orlovsky daha önce Windfall filminde de birlikte çalıştılar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER