Travis Fimmel, Dune: The Sisterhood dizisinin kadrosuna katıldı

Travis Fimmel, Dune: The Sisterhood dizisinin kadrosuna katıldı
HBO Max'te ekrana gelmesi için hazırlanan Dune dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. "Dune: The Sisterhood" adı verilen diziye Vikings ve HBO Max'in yayınladığı Raised by Wolves dizileriyle bilinen Travis Fimmel de dahil oldu.

Legendary Television imzalı dizi, Brian Herbert ve Kevin J. Anderson'ın kaleme aldığı "Sisterhood of Dune" adlı kitaptan uyarlanıyor ve Dune'un hikayesinin 10,000 yıl öncesinde geçecek. İnsanlığın geleceğini tehlike eden güçlerle savaşan ve Bene Gesserit adlı bir tarikat kuran Harkonnen Sisters'i de konu alacak.

Emily Watson, bahsi geçen kardeşlerden Valya Harkonnen'i; Shirley Henderson Tula Harkonnen'i canlandıracak. Kadroya katılan Fimmel, Sisterhood'a rağmen İmparator'un güvenini kazanmaya çalışan karizmatik asker Desmond Hart'a hayat verecek.

Dizinin kadrosunda Indira Varma, Sarah-Sofie Boussnina, Shalom Brune-Franklin, Faoileann Cunningham, Aoife Hinds ve Chloe Lea da bulunuyor. Senaryosunu Diane Ademu-John kaleme alıyor. Alison Schapker ise showrunner olarak kendisine eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER