Indira Varma, Dune: The Sisterhood dizisinin kadrosuna katıldı

Indira Varma, Dune: The Sisterhood dizisinin kadrosuna katıldı
HBO Max'te ekrana gelmesi için hazırlanan Dune dizisinin kadrosu genişliyor. "Dune: The Sisterhood" adı verilen diziye Game of Thrones ve Obi-Wan dizileriyle bilinen Indira Varma da dahil oldu.

Legendary Television imzalı dizi, Brian Herbert ve Kevin J. Anderson'ın kaleme aldığı "Sisterhood of Dune" adlı kitaptan uyarlanacak ve Dune'un hikayesinin 10,000 yıl öncesinde geçecek. İnsanlığın geleceğini tehlike eden güçlerle savaşan ve Bene Gesserit adlı bir tarikat kuran Harkonnen Sisters'i de konu alacak.

Emily Watson, bahsi geçen kardeşlerden Valya Harkonnen'i; Shirley Henderson Tula Harkonnen'i canlandıracak. Kadroya katılan Varma ise İmparator Corrino'yla evliliğinin ardından binlerce dünyayı birleştiren İmparatoriçe Natalya'ya hayat verecek. Dizinin senaryosunu Diane Ademu-John kaleme alıyor. Alison Schapker ise showrunner olarak kendisine eşlik ediyor.

Ekim 2021'de vizyona giren ve 6 Oscar adaylığı kazanan Dune'un 2. filmi 3 Kasım 2023'te vizyonda olacak. Dennis Villeneuve'nin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Dune 2'nun çekimleri devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER