Son dönemde gelen iptal-devam haberleri: Quantum Leap, Solar Opposites, Hardy Boys...

Son dönemde gelen iptal-devam haberleri: Quantum Leap, Solar Opposites, Hardy Boys...
Son dönemde birçok diziden onay ve iptal haberi geldi.

* Yeni sezonun ilk uzatma haberi NBC kanalından geldi. Aynı adlı dizinin modern uyarlaması olarak ekranda olan Quantum Leap’in ilk sezonunda bölüm sayısı 6 arttı, 18 bölüme çıktı.

* Hulu’da ekrana gelen animasyon dizi Solar Opposites şimdiden 5. sezon onayı aldı. Dizinin 12 bölümlük 4. sezonu 2023'te başlayacak. Dizi son olarak 3 Ekim’de Cadılar Bayramı özel bölümüyle ekrana geldi.

* Hulu’nun Hardy Boys dizisi ise 3. ve son sezon onayını aldı. Çekimlerine Kanada’da başlanan sezon 8 bölüm sürecek. İki onay haberi de New York Comic-Con’da duyuruldu.

* Amazon Prime’ın yayınladığı animasyon dizi Legend of Vox Machina da şimdiden 3. sezon onayını aldı. 2. sezonun Ocak ayında başlaması bekleniyor. Onay haberi yine New York Comic-Con’da geldi.

* Rick and Morty’nin yaratıcılarından Dan Harmon'ın hazırladığı animasyon komedi dizisi Krapopolis ise şimdiden 2. sezon onayını aldı. Mayıs 2023’te ABD'nin ulusal kanallarından FOX'ta başlaması planlanan dizi için 17 Kasım’da bir ön izleme ekrana gelecek.

* Kanada’da CBC kanalının yayınladığı Diggstown'ın 12 Ekim’de başlayan 4. sezonu aynı zamanda son sezonu olacak. Sezon 6 bölümden oluşuyor.

* ABD’de Acorn TV’nin yayınladığı polisiye drama The Chelsea Detective 2. sezon onayını aldı. Yeni sezon 2023’te başlayacak.

* BBC Two’nun yayınladığı, Diane Morgan'ın hazırladığı komedi dizisi Mandy 3. sezon onayını aldı.

* Starz'a bağlı dijital yayın platformu Lionsgate+’ta yayınlanan Señorita 89 dizisi ise 2. sezon onayını aldı. Çekimleri 17 Ekim’de Mexico City’de başlayacak. Kadroya Dolores Heredia (El Galán) ve Yoshira Escárrega (Toda La Sangre) da dahil oldu.

* Temmuz ayında ilk sezonunu tamamlayan The Man Who Fell to Earth, Showtime tarafından iptal edildi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER