Glee'nin perde arkasında yaşananların belgeseli geliyor

Glee'nin perde arkasında yaşananların belgeseli geliyor
Glee dizisinin perde arkasında olup bitenler belgesel olarak izleyiciyle buluşuyor. Discovery+ ve ID, 3 bölümlük bir belgesele onay verdiğini duyurdu.

Ample Entertainment imzalı isimsiz projede dizi için çalışmış bazı oyuncular ve ekip üyeleri de olacak ve hikâyelerini ilk elden anlatacaklar. Yakın aile üyelerinin ve arkadaşların da dahil olmasıyla daha önce dile gelmemiş olaylar da paylaşılacak.

2008-2015 arası yayınlanan ve 100 bölümden fazla süren Glee, yıllar içerisinde birçok tartışmayı beraberinde getirdi. Puck karakterini canlandıran Mark Salling, çocuk pornosu bulundurmaktan tutuklandı ve hapishanede ceza duruşmasını beklerken intihar etti. Dizinin yayını devam ederken Finn karakterini canlandıran Cory Monteith kazara aşırı doz nedeniyle hayatını kaybetti. Monteith, o dönem dizide Rachel Berry'yi canlandıran Lea Michele ile sevgiliydi. 

Michele ise birçok kez sette ekip arkadaşlarına kötü davranmakla suçlandı. Temmuz 2020'de Santa Lopez'i oynayan Naya Rivera, bir botla açıldığı göle girdikten sonra hayatını kaybetti. Botta yanında bulunan 4 yaşındaki oğlu Josey sağ bulundu. Michele ile anlaşamayan isimlerden birisi de Rivera'ydı.

Ryan Muprhy imzalı Glee dizisinin kadrosunda Matthew Morrison, Jane Lynch, Jayma Mays, Dianna Agron, Chris Colfer, Jessalyn Gilsig, Kevin McHale, Amber Riley, Jenna Ushkowitz, Heather Morris, Darren Criss ve Melissa Benoist de yer alıyor. Yapımını 20th Television üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER