Kara Para Aşk'ta bu akşam aşk rüzgarları yeniden esiyor!

Kara Para Aşk'ta bu akşam aşk rüzgarları yeniden esiyor!
Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Öykü Karayel'in rol aldığı Kara Para Aşk'ın yeni bölümüne mükemmel çiftin yeniden bir araya gelmesi damga vuracak.

Dizinin yeni bölümünde; Elif ve Ömer'in Hüseyin'e rağmen yeniden bir araya gelmeleri izleyenleri sevince boğacak. Ailelerinin ihanet ve yalanlarına maruz kalıp gerçeklerin ortaya çıkmasıyla büyük sarsıntılar yaşayan Elif ve Ömer; zorlu günleri aşklarına sığınıp geride bırakmaya çalışacak. Aşkın galip geleceği bölümde Ömer yaşadığı acıları gözyaşlarıyla sevdiği kadınla paylaşacak. Aralarındaki buzları eriten ikilinin Arda ve Pelin ile birlikte aşk tazeleyeceği bölüm izleyenleri büyüleyecek.

TAYYAR'IN AKIL ALMAZ OYUNU BAŞARILI OLABİLECEK Mİ?

Elif ve Ömer'in yeniden bir araya gelmesi Tayyar'ın akıl almaz oyununu hızlandırmasına neden olacak. Hüseyin'i yakalaması için Metin'i görevlendiren Tayyar'ın amacı Hüseyin’i öldürtüp suçu Elif’in üstüne atmak olacak.

Ay Yapım imzalı senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız'ın üstlendiği Kara Para Aşk 29 Nisan Çarşamba günü saat 20.00'da ATV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER