Netflix için hazırlanan That ’90s Show'un kadrosu genişliyor

Netflix için hazırlanan That ’90s Show'un kadrosu genişliyor
Netflix için hazırlanan That ’90s Show'un kadrosu belli olmaya devam ediyor .

Platform, ekranın kült komedilerinden That ’70s Show'un uzantı dizisine Ekim 2021'de onay verdiğini duyurmuştu. Diziyi orijinalin yazarları Bonnie Turner, Terry Turner ve çiftin kızları Lindsey Turner hazırlıyor. Gregg Mettler de yine showrunner olarak görev alıyor. That ’90s Show'un hikayesi 1995'te başlayacak. Yeni jenerasyonu peşinden gidecek dizinin merkezinde büyükannesi Kitty ve dedesi Red'i ziyaret etmek için Wisconsin'e gelen, Eric ve Donna'nın kızları Leia Forman yer alacak. 

Ana dizide Red Forman ve Kitty Forman karakterlerini canlandıran Kurtwood Smith ve Debra Jo Rupp uzantıda da rol alacak. Ayrıca ana dizinin başrollerinden Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis ve Wilmer Valderrama da uzantıda rol alacak. Hakkında açılan taciz davası devam eden Danny Masterson'ın ise geri dönmesi beklenmiyor. Sezonu 10 bölüm sürecek kahkaha efektli komedinin kadrosunda Ashley Aufderheide, Callie Haverda, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi ve Sam Morelos da yer alıyor.

1998-2006 yılları arasında sekiz sezon (200 bölüm) devam eden ve ABD'de FOX kanalında yayınlanan That ’70s Show'un daha önce That ’80s Show adlı bir uzantı dizisi daha ekrana geldi. Ancak hikayesi 1984'te geçen ve 2002'de yayınlanan dizi 13 bölüm sürdükten sonra iptal oldu. Başrollerde Glenn Howerton ve Chyler Leigh yer aldı. Howerton'ın karakteri Topher Grace'in karakteri Eric'in kuzeni olarak ekrana gelmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER