Netflix, That ’70s Show dizisinin uzantısına onay verdi: That ’90s Show

Netflix, That ’70s Show dizisinin uzantısına onay verdi: That ’90s Show
Netflix, ekranın kült komedilerinden That ’70s Show'un uzantı dizisine onay verdi. 

"That ’90s Show" adlı yeni diziyi orijinalin yazarları Bonnie Turner, Terry Turner ve çiftin kızları Lindsey Turner hazırlayacak. Gregg Mettler de yine showrunner olarak görev alacak. Ana dizide Red Forman ve Kitty Forman karakterlerini canlandıran Kurtwood Smith ve Debra Jo Rupp'un uzantıda da rol alacağı şimdiden açıklandı.

Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Danny Masterson ve Wilmer Valderrama de dahil pek çok genç oyuncunun kariyerini başlatan dizi olarak da bilinen That ’70s Show'un uzantı dizisi için başka eski oyuncuların dönmesi de bekleniyor. That ’90s Show'un hikayesi 1995'te başlayacak. Yeni jenerasyonu peşinden gidecek dizinin merkezinde büyükannesi Kitty ve dedesi Red'i ziyaret etmek için Wisconsin'e gelen, Eric ve Donna'nın kızları Leia Forman yer alacak.

1998-2006 yılları arasında sekiz sezon (200 bölüm) devam eden ve ABD'de FOX kanalında yayınlanan That ’70s Show'un daha önce That ’80s Show adlı bir uzantı dizisi daha ekrana geldi. Ancak hikayesi 1984'te geçen ve 2002'de yayınlanan dizi 13 bölüm sürdükten sonra iptal oldu. Başrollerde Glenn Howerton ve Chyler Leigh yer aldı. Howerton'ın karakteri Topher Grace'in karakteri Eric'in kuzeni olarak ekrana gelmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER