The Cleaning Lady, Türkiye'ye uyarlanıyor

The Cleaning Lady, Türkiye'ye uyarlanıyor
The Cleaning Lady, Türkiye'ye geliyor.

Dizinin haklarının O3 Medya tarafından alındığını açıklandı. Glowstar Media ve dizinin yapımcısı Jaque Content, orijinali Arjantin yapımı olan "La chica que limpia" dizisinin yayın hakkının SKY Switzerland tarafından alındığını da ekledi.

2017-2018 arasında dijital platform Cine.ar Play'de yayınlanan ve 13 bölüm süren "La chica que limpia" dizisi daha önce Meksika ve ABD'ye de uyarlandı. Dizinin Amerikan uyarlaması The Cleaning Lady adıyla ulusal kanallardan FOX'ta ekrana geldi. İkinci sezon onayını 7 Nisan'da garantileyen uyarlamada Miranda Kwok (The 100) senarist, Melissa Carter (Queen Sugar) showrunner, Warner Bros. Television ve Fox Entertainment ise yapımcı olarak görev alıyor. Başrolünde Elodie Young'ın yer aldığı Amerikan uyarlamasının kadrosunda Adan Canto, Marthan Millan ve ikizler Sebastien-Valentino LaSalle de bulunuyor.

Karanlık bir mafya draması ve karakter hikayesi olarak da tasvir edilen dizi, oğlunun tedavisi için geldiği bir ülkede sistemin onları yüz üstü bırakmasına ve saklanmaya mecbur etmesine rağmen vazgeçmeyen doktor bir kadının, mafya için temizlikçi olarak çalışması ve oyunu kendi kurallarına göre oynaması anlatılıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER