The Cleaning Lady, 2. sezon onayını aldı

The Cleaning Lady, 2. sezon onayını aldı
2021-2022 sezonunun yeni dizilerinden The Cleaning Lady, 2. sezon onayını aldı.

Ocak başında yayına giren dizi, 14 Mart'ta 10 bölümlük sezonunu tamamlamıştı. 2017-2018 arasında yayınlanan ve 13 bölüm süren Arjantin yapımı "La chica que limpia" dizisinden uyarlanan The Cleaning Lady, ABD'de bu sezonun en çok izlenen 5 yeni dizisinden birisi oldu. Ayrıca FOX'un bu sezonki en çok izlenen yeni dizisi ve Hulu'da şimdiye kadar en çok izlenen FOX açılışı da oldu.

Miranda Kwok'un (The 100) senarist, Melissa Carter'ın (Queen Sugar) showrunner olarak görev aldığı dizinin yapımını Warner Bros. Television ve Fox Entertainment üstleniyor. Başrolünde Elodie Young'ın yer aldığı projenin kadrosunda Adan Canto, Marthan Millan ve ikizler Sebastien-Valentino LaSalle de bulunuyor.

Karanlık bir mafya draması ve karakter hikayesi olarak da tasvir edilen The Cleaning Lady, oğlunun tedavisi için ABD'ye gelen zeki bir doktoru konu alıyor. Sistemin onları yüz üstü bırakmasına ve saklanmaya mecbur etmesine rağmen vazgeçmeyen bu kadın bir mafya için temizlikçi olarak çalışmaya ve oyunu kendi kurallarına göre oynamaya başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER