HBO, Winning Time dizisine 2. sezon onayını verdi

HBO, Winning Time dizisine 2. sezon onayını verdi
HBO'dan yeni bir onay haberi geldi.

Winning Time dizisi kanaldan 2. sezon onayını aldı. Tam ismi "Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty" olan dizi 6 Mart'ta başladı ve şimdiye kadar 10 bölüm sürecek sezonunu yarıladı.

Jeff Pearlman'ın "Showtime: Magic, Kareem, Riley, and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s" isimli kitabından uyarlanan dizinin hikayesi NBA'in önde gelen takımlarından Los Angeles Lakers'ın 1980'li yıllardaki yükselişini konu alıyor ve takımdakilerin profesyonel ve kişisel hayatları anlatılıyor. Gepgeniş kadrosunda yer alan bazı isimler ise şöyle:

John C. Reilly (Jerry Buss), Jason Clarke (Jerry West), Quincy Isaiah (Magic Johnson), Solomon Hughes (Kareem Abdul-Jabbar), Sean Patrick Small (Larry Bird), Jason Segel (Paul Westhead), Michael Chiklis (Red Auerbach), Gaby Hoffmann (Claire Rothman), Hadley Robinson (Jeanie Buss), Sally Field (Jessie Buss), DeVaughn Nixon (Norm Nixon), Molly Gordon (Linda Zafrani), Rob Morgan (Earvin Johnson Sr.), Spencer Garrett (Chick Hearn), Kirk Bovill (Donald Sterling), Delante Desouza (Michael Cooper), Stephen Adly Guirgis (Frank Mariani), Tamera Tomakili (Earletha ‘Cookie’ Kelly) ve Joey Brooks (Lon Rosen), Max E. Williams (Jack Nicholson), Mike Epps (Richard Pryor), Carina Conti (Paula Abdul)

Max Borenstein ve Jim Hecht'in senarist olarak yer aldığını dizinin pilotunu yöneten Adam McKay (Succession) ve şirketi Hyperobject Industries yapımcılar arasında da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER