Psikoloji Festivali - Psifest15

Psikoloji Festivali - Psifest15

TPÖÇG (Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu) olarak bu sene 10 Mayıs 2015 de düzenlenecek festival PSİFEST, kamuoyunda psikoloji mesleğine dair oluşmuş ön yargıların kırılması, farkındalığın arttırılması, psikoloji mesleği kapsamına dair sınırların halka anlatılması temel amacına dayanır. Psikologlarla etkileşim hangi düzeylerde ve hangi rotalar üzerinden yapılacağına dair bilgilendirme yapmak, bunu eğlence ile birleştirip gerekli kaynaşmayı sağlamak temel hedefimizdir.

Hitap edilen kitle sadece akademisyenler ve psikoloji öğrencileri değil, psikolojiyle ilgilenen, merak eden, tüm meslek grupları ve halktan her kısımdır.

Festivalde birçok etkinlik sizi bekliyor olacak. Çocuktan yaşlısına herkesin kendisini bulabileceği alanlar mevcuttur. Eğer sizde tamam diyorsanız. 10 Mayıs 2015’de Caddebostan sahiline bekliyoruz. Festivalde ki etkinliklerin içeriği için devam edin...

Ayrıca sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter arama yerine tpocgpsifest yazmanız yeterli olacaktır. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER