Chris Noth, And Just Like That'in sezon finalinden çıkarıldı

Chris Noth, And Just Like That'in sezon finalinden çıkarıldı
Chris Noth'un kariyeri düşüşe devam ediyor.

Noth'un cinsel saldırıyla ve uygunsuz davranışlarda bulunmakla suçlandığı haberini 17 Aralık'ta vermiştik. O dönemde 3 olan sayı takip eden günlerde 5'e çıktı. Noth, diğer iddialarda olduğu gibi sonrasında gelenleri de reddetti. Ancak bu dönemde menajerlik şirketi A3 Artists Agency, detaya girmese de Chris Noth’u temsil etmeyi bıraktığını açıkladı. 2. sezonuyla ekranda olan The Equalizer'da rol alan oyuncu dizinin kadrosundan çıkarıldı.

Son darbe ise Sex and the City cephesinden geldi. TVLine'ın haberine göre sezon finaline konuk olan Noth'un sahneleri bölümden çıkarıldı.

--Haberin devamı Sex and the City'nin And Just Like That sezonundan spoiler içermektedir--

Yıllar sonra yeni bir sezonla geri dönen dizi, aktörün canlandırdığı Mr. Big'i ilk bölümde öldürmüştü. Dizinin 10 bölüm sürecek sezonu 3 Şubat'ta yayınlanacak bölümle tamamlanacak. 

Sezon finalinde Carrie, Mr. Big'in küllerini Sen Nehri'ne dökmek üzere Fransa'ya gidecek. Bu sırada karakterin Carrie'ye görünmesi planlanmıştı. Ancak çıkan haberlerin ardından kreatif ekip Noth'un sahnelerini kullanmama kararı aldı. Habere göre suçlamalar ortaya çıktığında bölüm son haliyle kurgulanmamıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER