Chris Noth'u suçlayan kadınların sayısı 3'e çıktı

Chris Noth'u suçlayan kadınların sayısı 3'e çıktı
Chris Noth'un sorunları artmaya devam ediyor.

16 Aralık akşamı The Hollywood Reporter sitesi iki kadının Noth'u cinsel saldırıyla suçladığına yönelik bir haber yayınladı. Haberde Noth, 2004'te Los Angeles'ta bir kadına tecavüz etmekle, 2015'te ise New York'ta bir başka kadının ağzına zorla penisini sokmakla suçlanıyor.

Suçlamada bulunan ve siteyle birbirinden bağımsız bir şekilde iletişime geçtiği söylenen iki kadına haberde anonim olarak yer verilirken Chris Noth ise menajerlik şirketi üzerinden yaptığı açıklamayla iki iddiayı da kesin bir dille reddetti. Açıklamada habere konu olan ilişkilerin rıza çerçevesinde gerçekleştiği vurgulanırken "Hayır her zaman hayırdır ve bu asla geçmediğim bir sınırdır," ifadesine de yer verildi. Ayrıca iddiaların zamanlamasına da dikkat çekildi.

Sex and the City'nin "And Just Like That" adlı yeni sezonuyla tekrar gündeme oturan Chris Noth, ilk iki bölümün gördüğü ilginin ardından dizide bahsi geçen bisiklet markası Peloton'un reklamında oynamış, reklam filmini oyuncu Ryan Reynolds yönetmişti. Noth her ne kadar iddiaları reddetse de hem Peloton hem de Reynolds sosyal medya hesaplarından reklama dair paylaşımlarını kaldırdılar. Los Angeles Polisi ise Chris Noth'a karşı yapılan suçlamalara yönelik şu an için açılmış herhangi bir soruşturma bulunmadığını açıkladı.

Öte yandan bugün ise Zoe Lister-Jones (Life in Pieces, New Girl), aktörü uygunsuz davranmakla suçladı. Instagram üzerinden paylaştığı hikayelerle açıklama yapan oyuncu, 20'li yaşlarındayken New York'ta Chris Noth'un sahiplerinden birisi olduğu kulüpte çalıştığını ve birkaç kez kendisine denk geldiğini belirtti. Lister-Jones'un açıklamasına göre Noth, kadın bir tanıtım görevlisine karşı cinsel olarak uygunsuz davrandı. Aynı yıl, yani 2005'te Law & Order: Criminal Intent dizisine konuk olduğunda da Noth'la birlikte çalışma fırsatı oldu. Çekim aralarında içki içen aktör, bu araların birisinde kendisine yaklaşarak boynunu kokladı ve kendisine "Güzel kokuyorsun," dedi. Lister-Jones, açıklamasında "Bir şey demedim. Kulüpteki arkadaşım hiçbir şey demedi. Bir şey yaptığımız çok nadirdi," sözlerine de yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER