Lily James ve Sebastian Stan'li Pam & Tommy dizisinin tanıtımı yayınlandı

Lily James ve Sebastian Stan'li Pam & Tommy dizisinin tanıtımı yayınlandı
Lily James ve Sebastian Stan'li Pam & Tommy dizisinin tanıtımı yayınlandı.

Dijital platformlardan Hulu'da yayınlanacak mini dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. 2 Şubat'ta başlayacak dizide Pamela Anderson'ın ve Mötley Crüe grubunun davulcusu Tommy Lee'nin ilişkisi ve kaset skandalı anlatılacak. Anderson ve Lee, 1995'te tanıştıktan 96 saat sonra evlilik kararı aldı. Çiftin medyada geniş yankı uyandıran ve yıllara yayılan çalkantılı bir ilişkileri oldu. Balayında kaydedilen seks kasetlerinin çalınıp internette yayılması ise uzun süre gündemde kaldı. Çift, kaseti yayınlayan video dağıtım şirketi Internet Entertainment Group'a dava açtı.

Pam & Tommy dizisinde ağırlıklı olarak kaset skandalı kendisine yer bulurken çiftin ilişkisi ve aralarındaki romantizm de büyük rol oynayacak. Projede yapımcı olarak da yer alan Seth Rogen, bahsi geçen kaseti çalan Rand'i oynayacak. Nick Offerman, Rand'in kaseti dağıtmasına yardım eden Uncle Miltie'yi canlandıracak. Taylor Schilling ise Rand'le kağıt üstünde evli porno yıldızı Erica'ya hayat verecek. 

Dizide Spenser Granese, Mozhan Marnò, Fred Hechinger, Paul Ben-Victor, Andrew Dice Clay ve Pepi Sonuga da rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER