Sarp Apak, Kaderimin Oyunu’ndaki rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı!

Sarp Apak, Kaderimin Oyunu’ndaki rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı!
“Senaryo geldiğinde elimden bırakamadım. Mahir’in masumluğu hüznü beni çok etkiledi. İşimize çok iyi hazırlandık. Güçlü bir hikaye ve ekip var. Umarım izleyici de bizim kadar sever.”

Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun 3 Aralık Cuma günü başlıyor. Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’’nda ‘Mahir’ karakterini canlandıracak olan Sarp Apak, rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün yaptığı, Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

SARP APAK, CANLANDIRDIĞI ‘MAHİR’ KARAKTERİNİ VE DİZİNİN MERAK EDİLENLERİNİ ANLATTI;

Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Sarp Apak, rolünü ve yeni projesini anlattı. Sarp Apak; “Senaryo geldiğinde ilk iki bölüm birlikte gelmişti. Eve gidince okurum dedim ama şöyle bir göz ucu ile baktım ve sonra meraktan bırakamadım. İki bölümü de hemen okudum. Senaryonun kendini okutması çok önemli bir gösterge. Akması, kendini merak ettirmesi… Bu yönüyle beni çok etkiledi. Bunun ekrandaki seyirciye de yansıması en büyük hedefimiz tabi ki” dedi.

Mahir’den önce birçok farklı rol deneyimine sahip olduğunu düşünen sevilen oyuncu karakteri ilgili de konuştu. Sarp Apak; “Her yeni projede çocuk gibi heyecanlanıyorum. Bunda da öyle oldu ama Mahir beni en çok drama karakteri olarak etkiledi. Karakter analizini okuduğumda hüzünlendim. Hikayedeki en suçsuz en günahsız kişi aslında Mahir. Buna rağmen başına çok şey gelmesi, hiçbirinde onun suçu ve hatasının olmaması, masumluğu bana farklı gelen yanları oldu. Yaşadıkları sayesinde kendini geliştirip yalnız kurda dönüşmesi ve güçlü olması beni kendine çekti. En temelde ise tüm yaşadıklarına rağmen yıkılmayıp ayakta kalması, devam etmesi diyebilirim. Bu anlamda da ‘Kaderimin Oyunu’ ile özdeşleşiyor hikayesi” dedi.

Hazırlık sürecinde ise kendisine en çok dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak’ın rehberlik ettiğini anlatan Sarp Apak; “Dizimizin yönetmeni Emre Hoca ile çok fazla sohbet ettik. Bakış açımı pek çok düşüncemi değiştirdi bu sohbetler. Emre Hocanın yaklaşımı ve konuşmaları beni çok yönlendirdi. Öykü ile de başından beri konuşuyorduk. Sonra Akın’la tanıştık. Güzel bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Çok iyi hazırlandık. Umarım herkes çok sever” dedi.

‘Kaderimin Oyunu’ nefes kesen hikayesi ile 3 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Star’da. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER