Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisini ve rolünü anlattı!

Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisini ve rolünü anlattı!
“Cemal’in davası, duygusal anlamda bugüne kadar aldığım en zor ama anlamaya ve kazanmaya en istekli olduğum dava diyebilirim.”

Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun 3 Aralık Cuma günü başlıyor. Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’’nda ‘Cemal’ karakterini canlandıracak olan Akın Akınözü, rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün yaptığı, Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

SEVİLEN OYUNCU AKIN AKINÖZÜ YENİ BAŞLAYACAK DİZİSİ VE KARAKTERİ CEMAL’İ ANLATTI

Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Akın Akınözü, rolünü ve yeni projesini anlattı. Kaderimin Oyunu’nda yer almasının başlıca nedenlerini senaryo, yapımcı, yönetmen ve oyuncu kadrosu olduğunu söyleyen Akın Akınözü; “Eğer ben oyuncu olarak karakterimin avukatıysam; Cemal’in davası, duygusal anlamda bugüne kadar aldığım en zor ama anlamaya ve kazanmaya en istekli olduğum dava diyebilirim” dedi.

Projenin ön hazırlık sürecindende bahseden Akın Akınözü; “Önceki projemde çalışma imkanı bulduğum ve fikirleriyle karaktere çok farklı yerlerden bakmamı sağlayan sevgili Beyti Engin’le çalışmamızı bu projede de devam ettirdik” dedi.

Canlandırdığı ‘Cemal’ karakterini kısaca tutkulu, rekabetçi ve biraz da güvensiz olarak tarif eden başarılı oyuncu ‘kader’ kavramı içinse şunları söyledi; “İçimizdeki boşluğu doldurmak için almamız gereken bütün dersleri bize öğretmeye çalışan, öğretene kadar bu dersleri başka türlü oyunlarla tekrar tekrar karşımıza çıkaran, bizi seçimlerimizde özgür bırakan ama sonuçlarından sorumlu tutan, anladığımızda özgürleştiğimiz hayat senaryomuz” dedi.

‘Kaderimin Oyunu’ nefes kesen hikayesi ile 3 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Star’da. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER