DC Fandome 2021'den pek çok yeni haber ve tanıtım videosu geldi

DC Fandome 2021'den pek çok yeni haber ve tanıtım videosu geldi
DC Comics'in ikinci kez düzenlenen global fan etkinliği DC Fandome'un 2021 edisyonu pek çok yeni haberle ve tanıtım videosuyla geldi. 16 Ekim'de pek çok platform üzerinden düzenlenen etkinlik dört saat kadar sürdü.

** Etkinliğin kuşkusuz en çok beklenen haberi The Batman filminden gelecek tanıtım videosuydu. 4 Mart 2022'de vizyona girecek filmden Penguin, Alfred ve Catwoman da dahil olmak üzere filmin pek çok karakteriyle izleyiciyi buluşturan bir ana fragman geldi.


** 4 Kasım 2022'de vizyona girmesi planlanan, Ezra Miller'ın başrolünü üstlendiği The Flash filminden de yeni bir tanıtım videosu geldi. Tanıtım, Michael Keaton'ın bir dönem canlandırdığı Batman'i de bulundurmasıyla öne çıkıyor.


** Etkinlikte tanıtımı yayınlanan bir diğer film ise 29 Temmuz 2022'de vizyona girmesi beklenen Black Adam oldu. Dwayne Johnson'ın başrolünde yer aldığı süper kahraman filminden yeni bir ilk bakış videosu geldi.


** Wonder Woman filmlerinin yönetmeni ve senaristi Patty Jenkins, 3. filmin de geleceğini resmen duyurdu.

** Zachary Levi'nin başrolde yer aldığı, kadrosuna Helen Mirren ve Lucy Liu'yu da katan Shazam!'ın ikinci filmi Shazam! Fury of the Gods'tan da yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Filmin vizyon tarihi 2 Haziran 2023.


** 2. sezonunu Nisan ayında tamamlayan Pennyworth dizisinden o zamandan beri onay/iptal haberi gelmemişti. 3. sezon onayı alan dizi, Epix kanalından dijital platform HBO Max'e transfer oldu.


**
Gelecek hafta 3. sezonunu tamamlamaya hazırlanan Titans dizisi HBO Max'ten 4. sezon için onay aldı. Benzer şekilde 3. sezonuyla ekrana gelen Doom Patrol'a da 4. sezon onayı çıktı.
** 3. sezonuyla HBO Max'e dönmeye hazırlanan Harley Quinn'in yeni sezonunun ilk tanıtımı da DC Fandome'da yayınlandı.
** 13 Ekim'de 3. sezonuyla The CW ekranlarına gelen Batwoman'ın sezon tanıtımı yayınlandı.


** Young Justice dizisi sürpriz bir şekilde yayına başladı. 4. sezonunun tanıtımıyla DC Fandome'a dahil olan dizinin ilk iki bölümünün HBO Max'te yayınlandığı da açıklandı.


** The CW'da ekrana gelmesi için hazırlanan Naomi dizisinin ilk teaser tanıtımı yayınlandı. 2022'nin ilk aylarında ekranda olacak.


** John Cena'nın başrolünü üstlendiği Peacemaker'ın tanıtımı da geldi. İlk olarak The Suicide Squad filminde izleyici karşısına çıkan karakteri konu alan uzantı dizi 2022 içinde HBO Max ekranlarında olacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER