Freddie Stroma, The Suicide Squad'ın uzantı dizisi Peacemaker'ın kadrosunda

Freddie Stroma, The Suicide Squad'ın uzantı dizisi Peacemaker'ın kadrosunda
Freddie Stroma, The Suicide Squad'ın uzantı dizisi Peacemaker'ın kadrosunda. Aktör, daha önce kadroya katılan ama kreatif farklılıklar nedeniyle ayrılan Chris Conrad'ın yerine geldi.

James Gunn'ın hazırladığı yeni The Suicide Squad filmi 6 Ağustos 2021'de vizyona girecek. John Cena'nın filmde canlandırdığı Peacemaker karakterinin başını çekeceği uzantı dizi ise HBO Max'te ekrana gelecek. Aksiyon-komedi özelliğindeki dizide karakterin orijin hikayesi anlatılacak. Peacemaker, kaç kişi öldürmesi gerekirse gereksin barış taraftarı birisi olarak tarif ediliyor.

Stroma'nın canlandırdırdığı Vigilante lakaplı Adrian Chase ise eşi ve çocukları mafya tarafından öldürülünce adaleti kendi bildiği yoldan sağlamaya çalışan eski New York savcısı. Göğüs göğüse savaşan, başarılı bir keskin nişancı olan ve kement kullanmakta da usta olan Vigilante, aldığı ciddi yaralara rağmen kısa sürede iyileşme özelliğine de sahip.

Dizinin senaryosunu da kaleme alan Gunn, bazı bölümleri yönetecek. Sezon 8 bölüm sürecek ve 2022'de başlayacak. Peacemaker'ın kadrosunda Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Chukwudi Iwuji, Lochlyn Munro, Annie Chang, Christopher Heyerdahl, Elizabeth Faith Ludlow, Rizwan Manji, Nhut Le, Alison Araya, Lenny Jacobson da yer alıyor.

Harry Potter film serisi ve UnReal dizisiyle bilinen Stroma, son olarak Netflix dizileri The Crew ve Bridgerton'da rol aldı. HBO Max, Gotham P.D.'ye odaklanan yeni bir dizinin hazırlıklarına da devam ediyor. Proje, The Batman filminin uzantı dizisi olacak.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER