The CW'dan 2021-2022 sezonu için iki dizi daha geliyor: Naomi & All American: Homecoming

The CW'dan 2021-2022 sezonu için iki dizi daha geliyor: Naomi & All American: Homecoming
Gelecek sezonun hazırlıklarına devam The CW'dan iki dizi haberi daha geldi. The 4400 dizisini yeni sezonuyla diriltmeye karar veren kanaldan All American'ın uzantı dizisine ve Naomi dizisine de onay çıktı.

Kanal, yaptığı açıklamada bir süredir hazırlıkları devam eden "Powerpuff Girls" dizisinin tekrardan hazırlanacağını da duyurdu. Nancy Drew dizisinin uzantısı olarak hazırlanan Tom Swift'le ilgili karar henüz verilmedi. Black Lightning'in uzantısı olarak hazırlanan "Painkiller" ve "Our Ladies Of Brooklyn" ise pas geçildi.

* All American: Homecoming: Ana dizinin karakterinden Simone ve karakteri canlandıran Geffri Maya da dizide yer alacak. Uzantıyla ilgili backdoor bölüm 5 Temmuz'da All American'da yayınlanacak.

Başarılı bir tenis oyuncusu olmaya çalışan Simone ile benzer şekilde iyi bir beyzbol oyuncusu olmaya çalışan Chicago'lu bir gencin (Peyton Alex Smith), siyah öğrencilerin ağırlıkla bulunduğu bir üniversitede okurken yaşadıkları anlatılacak. Kadroda Kelly Jenrette (Manhunt), Cory Hardrict (The Oath), Sylvester Powell (Five Points), Camille Hyde (Katy Keene), Netta Walker da yer alacak. Ana diziyi hazırlayan Nkechi Okoro Carroll yeni diziyi de hazırlayacak.

* Naomi: 
Başrolü Kaci Walfall (Army Wives) üstlenecek. Yaşadığı kasabadaki doğaüstü bir olayı araştırırken keşfettikleri nedeniyle kahraman olarak bildiklerimizle ilgili inandığı her şeyle çelişen bir gencin başından geçenler anlatılacak.

Ava DuVernay (When They See Us) ve Jill Blankenship (Arrow) senaryoyu kaleme alacak. Dizide Cranston Johnson (Hap and Leonard), Alexander Wraith (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.), Mary-Charles Jones (Kevin Can Wait), Barry Watson (7th Heaven), Mouzam Makkar (The Vampire Diaries), Will Meyers (Bad Education), Daniel Puig, Aidan Gemme, Camila Moreno da rol alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER