Black Lightning'in uzantı dizisi Painkiller için hazırlıklara başlandı

Black Lightning'in uzantı dizisi Painkiller için hazırlıklara başlandı
Black Lightning'in uzantı dizisi "Painkiller" için hazırlıklara başlandı. 

The CW'da ekrana gelen dizinin uzantısı Jordan Calloway'in canlandırdığı, projeye ismini veren karakter üzerine kurulu olacak. Hazırlanacak pilot bölüm Black Lightning'in gelecek dördüncü sezonunun 8. bölümü olarak hazırlanacak. Sezon 8 Şubat'ta başlayacak. Pilot bölümü ana dizinin yürütücü yapımcılarından Salim Akil yazacak ve yönetecek. 

Khalil Payne, Freeland City'de ölüm makinesi olarak devam ettirdiği hayatından ve Painkiller isimli personadan dolayı kendisini suçlu hisseden genç bir adamdır. Tobias Whale'in çetesinin bir üyesi, Ajan Odell'in silahı olarak devam ettirdiği hayatını geride bırakarak huzuru bulmak için Akashic Valley'ye gider. Ancak geçmişi onun gibi olan birisi için bu durum pek de kolay olmaz. Geçmişi yeni hayatının içine sızdığında Khalil kendisini yeni bir görevin içinde bulur. Bunun için öncelikle karanlık tarafıyla - Painkiller'la ilgilenmek zorundadır.

The CW kanalı yaklaşık 10 ay önce ekrana gelen bir diğer uzantı "Green Arrow and the Canaries"le ilgili kararını ise henüz açıklamadı. Ancak pandeminin de etkisiyle aradan geçen uzun zamandan dolayı onay alması pek de beklenmiyor.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER