The CW için hazırlanan The Powerpuff Girls dizisinin başrolleri belli oldu

The CW için hazırlanan The Powerpuff Girls dizisinin başrolleri belli oldu
The CW için hazırlanan The Powerpuff Girls dizisinin başrolleri belli oldu. Ağustos 2020'de ilk kez duyurulan ve pilot bölümü için onay alan dizinin kadrosuna Chloe Bennet (Agents of S.H.I.E.L.D.), Dove Cameron (Descendants) ve Yana Perrault (Jagged Little Pill) katıldı.

Craig McCracken tarafından yaratılan ve Cartoon Network'te ekrana gelen The Powerpuff Girls, 1998-2005 arasında altı sezon (78 bölüm) sürdü. 2002'de The Powerpuff Girls Movie isimli bir film yayınlandı ve 2016'da Cartoon Network'te yeni bir versiyonu başladı. Dizide Profesör Utonium tarafından gizemli Chemical X maddesi de kullanılarak yaratılan üç ilkokul öğrencisi Blossom, Bubbles ve Buttercup'ın dünyayı çeşitli tehlikelerden kurtarışının hikayesi anlatılıyor.

The CW için hazırlanan The Powerpuff Girls ise eskiden Amerika’nın küçük süper kahramanları olan Blossom, Bubbles ve Buttercup'ı takip edecek. Şimdilerde 20’li yaşlarda, çocukluklarını suçla mücadele nedeniyle kaybetmiş olmalarının hayal kırıklığını ve kızgınlığı yaşamaktalar. Peki, dünyanın onlara her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunda yeniden birleşmeyi kabul edecekler mi?

Chloe Bennet, Blossom Utonium’u canlandıracak. Cesur, vicdanlı, Küçük Bayan Kusursuz bir çocuk olmasına rağmen Blossom’un bastırılmış çocuk-süper kahraman travması kendini endişeli hissettirdi ve bu sefer kendi şartlarıyla lider olmayı planlıyor.

Dove Cameron, tatlı kız mizacıyla Amerika’nın kalbini kazanmış Bubbles Utonium’u canlandıracak. Bubbles, büyüleyici dış görünüşünün altında beklenmedik bir sertlik ve zeka barındırmakta. Başlangıçta dünyayı kurtarmaktan çok ününü yeniden kazanmakla ilgilense de ilerledikçe durum değişecek gibi.

Yana Perrault ise asi baş belası Buttercup Utonium’u canlandıracak. Sert görünüşünün aksine daha hassas olan Buttercup, yetişkinliğini Powerpuff Girls kimliğinden kurtulmaya ve anonim bir hayat yaşamaya çalışarak geçirmiştir.

Orijinal diziye dayanarak hazırlanan yeni diziyi Diablo Cody (Juno, United States of Tara) ve Heather Regnier (Veronica Mars) hazırlıyor. Warner Bros. TV ve Berlanti Productions ise yapımını üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER