The Powerpuff Girls'ün oyuncularla çekilecek dizisi için hazırlıklara başlandı

The Powerpuff Girls'ün oyuncularla çekilecek dizisi için hazırlıklara başlandı
The Powerpuff Girls'ün oyuncularla çekilecek dizisi için hazırlıklara başlandı.

Muhtemel dizi projesi, ABD'nin ulusal kanallarından The CW için hazırlanıyor. Resmi onayı da alırsa yeni versiyonda farklı olarak üç ana karakter 20'li yaşlarında üç genç olacak. Çocukluklarını suçla savaşmakla geçirdikleri için öfkeli olan bu üç genç kız, dünya kendilerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyarken yeniden bir araya gelmeyi kabul edecekler mi?

Diziyi Heather Regnier ve Diablo Cody kaleme alacak. Süper kahraman dizileri başta olmak üzere The CW'daki pek çok dizide imzası olan Berlanti Productions, Warner Bros. Television'la birlikte projenin yapımını üstlendi.

Orijinal Powerpuff Girls, Craig McCracken tarafından yaratıldı. Cartoon Network'te yayınlanan animasyon dizi, 1998-2005 arasında altı sezon (78 bölüm) sürdü. 2002'de The Powerpuff Girls Movie isimli bir film yayınlandı ve 2016'da Cartoon Network'te yeni bir versiyonu başladı. Dizide Profesör Utonium tarafından gizemli Chemical X maddesi de kullanılarak yaratılan üç ilkokul öğrencisi Blossom, Bubbles ve Buttercup'ın dünyayı çeşitli tehlikelerden kurtarışının hikayesi anlatılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER