Burak Deniz, Cahil Periler dizisinin çekimlerine başladı

Burak Deniz, Cahil Periler dizisinin çekimlerine başladı
Burak Deniz, Cahil Periler dizisinin çekimlerine başladı.

Maraşlı dizisinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından İtalya'ya giden Deniz, Ferzan Özpetek imzalı dizinin devam eden çekimlerine dahil oldu. Daha önce Deniz için hoş geldin paylaşımı yapan Özpetek, setten ilk kareleri de paylaştı. Deniz, yayınlanan karelerde dizide Michele karakterini canlandıran Eduardo Scarpetta'yla birlikte yer alıyor.

Disney'in dijital platformlarından Disney+'ta yayınlanması planlanan Cahil Periler dizisinin sezonu 8 bölüm sürecek. Platformun Avrupa projelerinden birisi olarak da öne çıkan "The Ignorant Angels" Özpetek'in 2001 yılında yayınlanan filmi Le Fate Ignoranti‘den ilham alınarak hazırlanıyor. R&C Productions ise yapımını üstleniyor. Kadroda filmin oyuncularından Serra Yılmaz'ın yanı sıra Luca Argentero ile Cristiana Capotondi de bulunuyor. Deniz, Serra Yılmaz'ın karakterinin fotoğrafçılıkla meşgul olan yeğeni Asaf'a hayat veriyor.

Le Fate Ignoranti filmi bir araba kazasında kaybettiği kocasının bir erkekle ilişki yaşadığını öğrenen Antonia’yı konu alıyor. Aldığı haberle sarsılan Antonia kendisini, kocasının eski sevgilisi Michele ve onun tuhaf çevresiyle beklenmedik bir arkadaşlık kurarken buluyor. Filmde Antonia’yı Margherita Buy, Michele’yi ise Stefano Accorsi canlandırdı.

Nisan sonundan beri çekimlere Roma'da devam eden Cahil Periler ekibi sezonu tamamlamadan önce İstanbul'a da gelerek çekim yapacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER