Bugün Yıldız Benim jürisi Her Şey Dahil'e konul oldu!

Bugün Yıldız Benim jürisi Her Şey Dahil'e konul oldu!
Ekranların en eğlenceli ikilisi Çağla Şikel’in ve Alişan’ın renkli sunumuyla hafta içi her sabah Show TV’de yayınlanan Her Şey Dahil, bugün yine izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Her Şey Dahil’e bugün, Bugün Yıldız Benim ekibi tam kadro konuk oldu.
 
Her Şey Dahil’in bugünkü özel konukları; Show TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Bugün Yıldız Benim yarışmasının güzel sunucusu Özge Ulusoy ile birbirinden ünlü jüri üyeleri Songül Karlı, Hakan Akkaya ve Mert Ekren oldu. Bugün Yıldız Benim ekibi, stüdyodaki ve ekranları başındaki izleyicilere doyumsuz bir eğlence ve keyifli dolu dakikalar yaşattı.


 
HAKAN AKKAYA’YA CANLI YAYINDA BÜYÜK SÜRPRİZ !
 
Ünlü konukların, coşku dolu eğlencenin ve hayata dair her şeyin buluşma noktası olan Her Şey Dahil’de bugün yine sürprizlerin ardı arkası kesilmedi; Çağla Şikel ve Alişan, ünlü modacı Hakan Akkaya’ya canlı yayında büyük bir sürpriz hazırladı.
 
Elinden her işin gelmesiyle tanınan, modanın dahi çocuğu Hakan Akkaya’nın gözlerini bağlayan ve eline hortum ve süpürge veren Çağla Şikel ve Alişan, ünlü modacıya canlı yayında halı yıkattı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER