'Senden Bana Kalan' vizyona girmek için gün sayıyor!

'Senden Bana Kalan' vizyona girmek için gün sayıyor!
Ekin Koç ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı, bir aşk ilkhikayesinin beyazperdeye aktarıldığı "Senden Bana Kalan" 17 Nisan’da vizyona giriyor.

Yapımcılığını ANS Prodüksiyon ve Nulook’un, yönetmenliğiniAbdullah Oğuz'un üstlendiği, bir Kore filminden uyarlanan filmin uyarlama senaryosunu Levent Kazak'ın yazdığı, ''SendenBana Kalan'' filminin başrol oyuncuları film çekimlerinin akabinde fotoğraf çekimi için bir araya geldi.

Fotoğraf çekimi için bir araya gelen Neslihan Atagül ve Ekin Koç yaklaşık 5 saat süren çekimde çok eğlendi. Çekimin konsepti gereği, balonlarla yapılan çekimlerde kahlahaların eksik olmadı.

Son zamanlarda yer aldığı projelerle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncular EkinKoç ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı “Senden Bana Kalan” fragmanın paylaşılmasının akabinde yılın çifti olarak anılmaya başladı. 

Özgür'ü bekleyen en büyük sürpriz Elif

Ekin Koç, filmde büyükbabasından miras kalan ancak mirasa alabilmesi içinbüyükbabasının vasiyetini yerine yetirmek zorunda kalan genç milyardericanlandırırken, güzel oyuncu Neslihan Atagül ise; kendisini kendi gibikimsesiz çocuklara adamış bir genç kızı oynuyor.

Çekimlerinin Kazdağları, Yeşilyurt, Cunda Adası, Adatepe, Küçükkuyu, Ayvalıkve İstanbul'da yapılan filmin kadrosunda Ekin Koç ve Neslihan Atagül'e;Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Tayfun Sav, Doğa Konakoğlu, DilaPekdemir, Buğra Özmüldür, Silvyo Behmoaras, Gamze Pelin Gökçe eşlik ediyor..Filmin kadrosunda ayrıca Wilma Elles ve Hakan Karahan da konuk oyuncu olarak rol aldı.

18 yaşına girdiği gün, dedesinden kalan mirası alabilmesi için yerinegetirmesi gereken vasiyet gereği köy okulundan mezun olması gereken Özgür,geldiği köyde hayatının en büyük sırrı ve aşkıyla tanışacaktır. Elif, Özgür'ü geçmişi veyeni geleceğiyle tanıştıracaktır. Ancak Elif'in de bir sırrı vardır.Elif ve Özgür'ün beraber geçireceği günler Özgür'ün mirasa değil geçmişine,hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER