Call My Agent!'ın İngiliz uyarlamasının konukları belli olmaya başladı

Call My Agent!'ın İngiliz uyarlamasının konukları belli olmaya başladı
Ülkemize "Menajerimi Ara" ismiyle uyarlanan Call My Agent! dizisinin İngiltere'deki uyarlamasının konukları belli olmaya başladı.

Orijinali Fransa yapımı "Dix Pour Cent" dizisi olan yeni uyarlamanın geçtiğimiz ay açıklanan ana kadrosunda Lydia Leonard, Jack Davenport, Maggie Steed, Prasanna Puwanarajah, Harry Trevaldwyn, Hiftu Quasem, Fola Evans-Akingbola, Rebecca Humphries, Tim McInnerny, Eleanor Arnaud, Jim Broadbent yer alacak.

Kadrodaki isimlerden Leonard'ın Andréa Martel (Feris) ve Davenport'un Mathias Barneville (Kıraç) karakterlerinin yeni versiyonlarını canlandırmaları bekleniyor. Bölümlere konuk alacak isimlerin arasında ise Kelly Macdonald, Helena Bonham Carter ve Olivia Williams bulunuyor.

Yeni dizinin çekimleri başladı ve sonbahara kadar devam edecek. BAFTA ödüllü John Morton (W1A) sezonu 8 bölüm sürecek yeni diziyi hazırlayacak. Bron Studios ve Headline Pictures ise yapımını üstlenecek. Bir menajerlik ajansını ve ajansta çalışan isimlerin başından geçenleri konu edinen dizide ABD merkezli bazı ünlülerin rol alması da bekleniyor. 

Dix Pour Cent dizisi 5. sezonunun ve yeni bir filmin hazırlıklarına devam ediyor.  Menajerimi Ara ise Pazar akşamları ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER