Call My Agent! dizisi 5. sezon onayını aldı

Call My Agent! dizisi 5. sezon onayını aldı
Call My Agent! (Dix Pour Cent) dizisi 5. sezon onayını aldı.

Menajerimi Ara dizisinin de orijinali olan Fransa yapımı dizinin 4. sezonuyla final yapacağı çok önceden duyurulmuştu ve dizi, Ekim 2020'de sezonunu tamamlamıştı. Ancak dizinin yapımcısı ve yayıncısı diziye hem yeni sezon onayı vermeye karar verdi hem bir de filmle devam ettireceklerini duyurdu.

Variety'nin haberine göre dizinin dijital yayıncısı Netflix, hem yeni sezonun hem de filmin yayınına devam etmek için görüşmelerini sürdürüyor. Film, Fransa'da kanalda yayınlanırken ülke dışında dijitalde yayınlanacak. Ayrıca ilk olarak filmin çekilmesi, daha sonra yeni sezonun hazırlıklarının başlaması bekleniyor. Çekim takvimi ise Camille Cottin (Andrea) başta olmak üzere kadronun uygunluğuna göre belirlenecek. Habere göre hedef 2021 sonu-2022 başı çekimlere başlamak. 

Filmin hikayesi 4. sezonun finalinden sonra başlayacak. Hatta New York'un da hikayeye dahil olması ve bazı Amerikan film yıldızlarının yer alması planlanıyor. 5. sezonun hikayesi ise kronolojik olarak filmin sonrasında geçecek. "Reboot" özelliğini taşıyacak sezonda ana kadronun bir kısmının da yer alması bekleniyor.

France 2 kanalında ekrana gelen Dix Pour Cent'in İngiltere uyarlamasının hazırlıkları da devam ediyor. Menajerimi Ara ise pazar akşamları Star TV'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER