Taylor Schilling, Pam & Tommy dizisinin kadrosuna katıldı

Taylor Schilling, Pam & Tommy dizisinin kadrosuna katıldı
Taylor Schilling, Pam & Tommy dizisinin kadrosuna katıldı. Orange is the New Black dizisiyle bilinen, rolüyle iki Altın Küre ve bir Emmy adaylığı kazanan Schilling, Hulu'da yayınlanacak yeni mini dizide rol alacak.

Aralık 2020'de duyurulan dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. Dizide Pamela Anderson'ın ve Mötley Crüe grubunun davulcusu Tommy Lee'nin ilişkisi ve kaset skandalı anlatılacak. Anderson ve Lee, 1995'te tanıştıktan 96 saat sonra evlilik kararı aldı. Çiftin medyada geniş yankı uyandıran ve yıllara yayılan çalkantılı bir ilişkileri oldu. Balayında kaydedilen seks kasetlerinin çalınıp internette yayılması ise uzun süre gündemde kaldı. Çift, kaseti yayınlayan video dağıtım şirketi Internet Entertainment Group'a dava açtı.

Pam & Tommy dizisinde ağırlıklı olarak kaset skandalı kendisine yer bulurken çiftin ilişkisi ve aralarındaki romantizm de büyük rol oynayacak. Projede yapımcı olarak da yer alan Seth Rogen, bahsi geçen kaseti çalan Rand'i oynayacak. Nick Offerman, Rand'in kaseti dağıtmasına yardım eden Uncle Miltie'yi canlandıracak. Schilling ise Rand'le kağıt üstünde evli porno yıldızı Erica'ya hayat verecek. Dizide Spenser Granese, Mozhan Marnò, Andrew Dice Clay ve Pepi Sonuga da oynayacak. Bölümleri Craig Gillespie (I, Tonya) yönetecek, senaryoyu Rob Siegel ve DV DeVincentis kaleme alacak. Çekimler baharda başlayacak.

Taylor Schilling, yakında animasyon dizi Panheon'la ve salgın dizisi The Second Wave'le de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER