AMC'den yeni bir animasyon dizi geliyor: Pantheon

AMC'den yeni bir animasyon dizi geliyor: Pantheon
AMC kanalından yeni bir animasyon dizi geliyor. "Pantheon" isimli drama dizisi iki sezonluk onay aldı ve seslendirme kadrosu da açıklandı:

Taylor Schilling, Paul Dano, Rosemarie DeWitt, Aaron Eckhart, Daniel Dae Kim (Hawaii Five-O), Katie Chang (The Bling Ring), Ron Livingston (Loudermilk), Chris Diamantopoulos (Silicon Valley), Raza Jaffrey (Homeland), Scoot McNairy (Narcos: Mexico), Anika Noni Rose (Little Fires Everywhere), Grey Griffin (Star Wars Resistance), SungWon Cho (Anime Crimes Division), Kevin Durand (Ballers), Samuel Roukin (A Call To Spy), Krystina Alabado (Broadway’s Mean Girls).

Ken Liu'nun kaleme aldığı kısa hikayelere dayanan dizide bulutan yüklenmiş insan zihnini konu alacak. Zorbalığa uğramış bir ergen olan Maddie (Chang), internette tanıştığı gizemli birisinden yardım alır. Bu yabancının daha sonra rahmetli babası David (Kim) olduğu ortaya çıkar. David'in zihni deneysel bir çalışma sonrası buluta yüklenmiştir ve türünün ilk örneğidir. Ama sonuncu olmayacaktır ve yeni türden bir dünya savaşına yol açabilecek global bir komplonun kapısı aralanır. 

Turn dizisinin yaratıcısı Craig Silverstein ve AMC Studios diziyi hazırlayacak.,


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER