Pandemi konulu dizilere bir yenisi ekleniyor: The Second Wave

Pandemi konulu dizilere bir yenisi ekleniyor: The Second Wave
Pandemi konulu dizilere bir yenisi katılıyor.

ABD'nin kablolu kanallarından Spectrum Originals, "The Second Wave" isimli diziye onay verdiğini duyurdu. Sezonu 6 bölüm sürecek diziyi The Good Wife, The Good Fight ve Evil gibi yapımlarla bilinen Robert & Michelle King çifti hazırlayacak. Başrollerde Audra McDonald, Taylor Schilling ve Steven Pasquale yer alacak. Spectrum Originals ve CBS Studios ise yapımını üstlenecek.

Koronavirüs salgınının ikinci dalgası New York şehrinde etkisini göstermektedir. Aynı apartmanda yaşayan Rachel (McDonald) ve Lily (Schilling) pandemi ve karantina koşulları altında kariyerlerini devam ettirmeye ve sevdikleriyle olan ilişkilerini korumaya çalışmaktadır. Pasquale, projede Rachel'ın eşi Dr. Zach'e hayat verecek. Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezi'nde üst düzey yönetici olan Zach ise tıp ve politikanın arasında sıkışacak.

The Second Wave'in çekimlerinin gelecek hafta başlaması ve 23 Aralık'a kadar devam etmesi, yıl bitmeden önce de ekranda olması planlanıyor. McDonald, Ocak ayı içinde The Good Fight'ın beşinci sezon çekimlerine başlayacak.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER