HBO, Game of Thrones için 3 uzantı daha hazırlıyor

HBO, Game of Thrones için 3 uzantı daha hazırlıyor
HBO, Game of Thrones dünyasını genişletmeye kararlı.

İlk olarak Kahramanlar Çağı’ndan başlayıp Westeros’un karanlık dönemini anlatacak bir projeye pilot bölüm onayı veren kanal, daha sonra resmi onayı vermeyerek vazgeçmişti. Ardından önce 2022'de başlaması beklenen House of the Dragon'a onay verdi, daha sonra bir animasyon dizi bir de "Tales of Dunk and Egg" adlı diğer uzantı için hazırlıklara başlandı.

Son gelen habere göre kanal 3 uzantı projeyi daha gündemine aldı. Bunlardan birisinin proje ismi "9 Voyages". Diziyi Rome dizisinin yaratıcısı Bruno Heller hazırlıyor. The Sea Snake hikayesi olarak bilinen proje Velaryon Hanedanlığı'nın başı Lord Corlys Velaryon'u anlatacak. Karakter House of Dragon dizisinde Steve Toussaint tarafından canlandırılacağı için proje, aynı zamanda potansiyel bir uzantı özelliğini de taşıyabilir.

İkinci proje savaşçı kraliçe Prenses Nymeria'yı konu alacak. Martell Hanedanlığı'nın atası olarak bilinen Nymeria, Dorne Krallığı'nı kuran kişi. Üçüncü proje ise King's Landing odaklı olacak ve Davos Seaworth ya da Gendry Baratheon gibi karakterlerin yetiştiği Flea Bottom bölgesine odaklanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER