Matthew McConaughey, A Time to Kill'in devam dizisinin kadrosunda

Matthew McConaughey, A Time to Kill'in devam dizisinin kadrosunda
Matthew McConaughey'in yeni dizi projesi belli oldu.

McConaughey'in rol aldığı 1996 yapımı "A Time to Kill" isimli film, John Grisham'ın kaleme aldığı romandan uyarlanmıştı. Grisham, "A Time for Mercy" adında bir devam romanı yazdı ve geçtiğimiz yıl piyasaya çıktı. Yeni dizi projesi bu romanın uyarlaması olacak ve McConaughey'in bir kez daha avukat Jake Brigance'i canlandırması planlanıyor.

Dizi projesi HBO için hazırlanıyor. Ancak henüz bir senaristle anlaşılmadı. Warner Bros. Television yapımını üstlendi. Lorenzo Di Bonaventura ise yürütücü yapımcı olarak dahil oldu.

"A Time to Kill", kızına tecavüz eden iki beyaz erkeği öldüren siyah bir adamı temsil eden bir avukatın hikayesini anlatıyor. "A Time for Mercy"de ise Brigance, bu sefer annesine, kendisine ve kız kardeşine kötü davranan annesinin sevgilisini öldüren genç bir adamın savunmasını üstleniyor.

2013'te Dallas Buyers Club filmiyle Oscar kazanan Matthew McConaughey, HBO'da yayınlanan True Detective dizisiyle de biliniyor. Hatta dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto'nun hazırladığı bir dizi projesinde rol almaya hazırlanıyordu ama proje birkaç ay önce iptal oldu. Oyuncunun kariyerinde Interstellar, Dazed and Confused, Amistad gibi yapımlar da bulunuyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER