Apple TV+'tan iki dizi duyurusu daha geldi

Apple TV+'tan iki dizi duyurusu daha geldi
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'tan iki dizi duyurusu daha geldi.

* Maya Rudolph'un başrolünde yer alacağı komedi dizisinin ismi şimdilik belli değil. Projeyi Rudolph'un Forever dizisinde birlikte çalıştığı Alan Yang (Little America) ve Matt Hubbard hazırlayacak. Universal Television yapımını üstlenecek.

Rudolph, ölen kocası kendisine 87 milyar dolar bırakınca mükemmel hayatı alt üst oluveren Molly'yi canlandıracak.

Saturday Night Live'da Kamala Harris'i canlandırmaya devam eden Maya Rudolph, son dönemde Forever dışında The Good Place dizisinde de rol aldı. İki Emmy ödüllü oyuncunun kariyerinde pek çok filmin yanı sıra seslendirme projesi de bulunuyor. 

* Dr. Brain: Apple TV+, Kore dilindeki ilk dizisine de onay verdi. Dizi, aynı isimli webtoonun uyarlaması olacak. Başrolü Parasite filmiyle bilinen Lee Sun-Kyun üstlenecek.

Bilim kurgu gerilim türündeki diziyi Kim Jee-Woon (A Tale of Two Sisters, I Saw The Devil) yazacak ve yönetecek. Yapımını Bound Entertainment, Studioplex ve Dark Circle Pictures'in üstlendiği dizi, 2021 sonunda ekranda olacak.

Beyindeki anılara ve bilince ulaşmayı takıntı haline getiren bir beyin uzmanının hayatı ailesi gizemli bir kazaya uğradığında alabora olur. Ailesine ne olduğunu ve kazanın gizemini çözmek için yeteneklerini karısının beynindeki anılara ulaşmak için kullanır. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER