Memet Ali Alabora, Fflam dizisinin başrollerinden birisini üstlendi

Memet Ali Alabora, Fflam dizisinin başrollerinden birisini üstlendi
Memet Ali Alabora, "Fflam" dizisinin başrollerinden birisini üstlendiğini açıkladı.

Kısa Dalga Podcast'ten Pervin Metin'e konuk olan oyuncu, bu sırada yeni dizi projesinden de bahsetti. Alabora, yeni dizisiyle ilgili şunları söyledi: 

“Bu ayın sonunda çekimlere başlıyorum. Galce televizyonda Alev diye yeni bir dizide oynayacağım. Başrollerden biriyim, televizyon dizisi. Uzun zaman sonra ilk kez performans ve sanatla ilgili bir iş olacak. Ancak hayatımın en çok vaktini son 7 aydır, Meyhane Elsewhere projesi ve onun devamında da Gather-in video konferans projesi aldı en çok onlarla ilgilendim.”

Galce çekilecek Fflam'ın kadrosunda Alabora'nın eşi Pınar Öğün'ün yanı sıra Gwyneth Keyworth, Mali Ann Rees ve Richard Harrington da yer alıyor. 2021'de yayınlanması planlanan sezonu 6 bölümden oluşuyor. 

Dizinin yapımını Vox Pictures Ltd üstlendi. Yapımcı olarak Adrian Bate, Gwenllian Gravelle ve Llyr Morus görev alıyor. Alabora, 2017'de şirketin bir diğer dizisi Keeping Faith'te konuk oyuncu olarak yer aldı ve 2018'de yine şirketin yapımını üstlendiği TV filmi To Provide All People'da rol aldı.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER