Memet Ali Alabora, BBC'nin Keeping Faith dizisine konuk oldu

Memet Ali Alabora, BBC'nin Keeping Faith dizisine konuk oldu
Birkaç yıl önce eşi Pınar Öğün'le birlikte İngiltere'ye yerleşen ve son olarak kadına şiddet konulu Enough is Enough (Yetti Artık) isimli tiyatro oyununun yönetmenliğini üstlenen Memet Ali Alabora'dan bir haber daha var. Aktör, BBC'nin Keeping Faith dizisine konuk oldu.

Başrolünde Eve Myles'ın yer aldığı drama dizisi ilk olarak geçtiğimiz yılın Kasım-Aralık aylarında BBC Wales kanalında ekrana geldi. Sezonu sekiz bölümden oluşan proje, 12 Temmuz'da da BBC One'da yayınlanmaya başlayacak. Alabora ise üçüncü bölüme konuk oldu ve Luca Samaras isimli karakteri canlandırdı.

Keeping Faith'de doğum izni devam eden avukat Faith, kocası Evan kaybolunca onu aramaya başlıyor ve üçüncü bölümde yolu kocasının bir süredir görüştüğünü öğrendiği psikolog Luca ile kesişiyor.

Memet Ali Alabora'nın filmografisinde yakın zamanlı projeler olarak To Provide All People isimli BBC'de ekrana gelen bir TV filmi ve Mehmet karakterini canlandırdığı geçtiğimiz yıl vizyona giren Trendy filmi de yer alıyor.Keeping Faith Amerika'da da ekrana gelecek ve Acorn TV kanalı yayınlayacak. Dizinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER