YENİ PROGRAM | “Yeter ki İste”

YENİ PROGRAM | “Yeter ki İste”
Engel veya engelli olmak... Bu kavramlar kimileri için duyduğunda kendisinde olmadığı için şükrettiği, belki de başına gelmesinden korktuğu bir durum. Peki gerçek öyle mi? Bahsedilen engeller veya çözümler esas olarak kimde? Engellerinden dolayı kendini dış dünyaya kapatanlara sadece “Yeter ki iste!” diyoruz. Engellerini yıkan ve yaptıklarıyla hayranlık toplayan sıradışı isimlerin hikayelerini ekrana getiriyoruz.

Dilara Gönder’in sunduğu “Yeter ki İste” yaşam öykülerinin yanısıra, engellerin aşılması için yapılabilecek aktiviteler, spor dalları ve konu hakkında bilinmeyen her şeyi izleyicilerle paylaşıyor.

Umut, azim ve çalışma sonrası başarıya giden yolu bu kez engelliler anlatıyor. Spordan sanata, bilimden edebiyata hemen her alanda adını duyuran engelliler hikayelerini Dilara Gönder’le paylaşıyor. Küçücük bir umut ışığının nasıl bir çıkış noktası olabileceği, engelleri aşmanın sırrı bu programda ele alınıyor.

Farklı hikayeler, bambaşka yaşam öyküleri, engelleri kaldıracak teknolojik gelişmeler, alternatif öneriler zengin bir sunumla ekrana geliyor.
Bilmediklerimiz, doğru zannedip yanlış yaptığımız her şey, yardım etmek isterken düşebileceğimiz hatalar örnekleriyle izleyiciye sunuluyor.

“İstemek başarmanın yarısıdır” diyen herkes için 28 Mart Cumartesi günü saat: 16:15'de Dilara Gönder ile Yeter ki İste NTV’de başlıyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER